O Firmie
Nasza firma została założona w 1994 roku i od tego momentu sprawnie funkcjonuje zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Domeną naszej działalności jest sprzedaż szeroko rozumianych materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie obsługą hurtową firm w zakresie zaopatrzenia i dystrybucji, natomiast od 2001 roku została uruchomiona również sprzedaż detaliczna.
Obecnie zajmujemy się kompleksową obsługą klientów zarówno indywidualnych, jak i firm remontowo-budowlanych. Nasza oferta handlowo-usługowa jest nieustannie rozszerzana. Naszym celem jest rozwój we wszystkich sferach, związanych z branżą budowlaną, realizujemy go poprzez nieustanne zwiększanie asortymentu, udoskonalenie procesu dystrybucji oraz szkolenia zawodowe pracowników.
Doświadczona kadra firmy buduje trwałe, oparte na zaufaniu kontakty z klientami. Nasi pracownicy dążą do pełnej realizacji priorytetowego celu firmy: zaspokojenia wszelkich potrzeb konsumenta.
Współpraca z klientem nie sprowadza się wyłącznie do sprzedaży materiałów budowlanych. Wyspecjalizowana kadra zajmuje się doradztwem w zakresie wyboru najbardziej odpowiednich produktów, przeliczaniem dostarczonych projektów oraz ustalaniu wszelkich warunków współpracy.
Firma realizuje korzystną politykę cenową, opartą na systemie upustów i promocji, które docelowo powoduje minimalizację kosztów remontu i budowy.
Ponadto posiadamy własny magazyn oraz transport ciężki i lekki, co umożliwia nam sprawne dostarczenie zamówionego towaru do klienta. Dystrybucja ma charakter kompleksowy, terminowość oraz miejsce dostaw dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta.
Nasza firma dynamicznie się rozwija. Obserwujemy nieustanny wzrost wskaźników sprzedaży, co jest wynikiem sprawnego zarządzania, trafnie przeprowadzanych inwestycji oraz poszerzania dostępnej oferty.
Tego roku firma przystąpiła do grupy PSB, w wyniku czego możemy klientom zaoferować bardzo szeroką gamę produktów w jeszcze korzystniejszych warunkach cenowych.
Copyright by ArtDay 2012